پخش مواد شوینده
خانه / مایع ظرف شویی / قیمت خرید مایع ظرفشویی جام یک لیتری

قیمت خرید مایع ظرفشویی جام یک لیتری

مواد شوینده بسیاری بصورت ژل، مایع و پودری در بازار وجود دارد که هر کدام جهت شستشو لباس، ظروف و سطوح مختلف استفاده می شود. مایع های ظرفشویی محصولاتی جهت شستشو ظروف هستند که شامل انواع آنزیم ها، سفید کننده و مواد شستشو هستند. از جمله برند هایی مایع ظرفشویی، جام است که طی سالیان طولانی توانسته بهترین محصول را در بازار عرضه می کند. مایع ظرفشویی جام قابل استفاده با  آب گرم و سرد است. جهت استعلام قیمت مایع ظرفشویی جام یک لیتری با تولید کننده ها و سایت های معتبر ارتباط بگیرید.

قیمت خرید مایع ظرفشویی جام یک لیتری

خرید آنلاین مایع ظرفشویی جام یک لیتری

خرید آنلاین مایع ظرفشویی جام یک لیتریبه طور کلی جهت از بین بردن کثیفی ها از مواد شوینده استفاده می شود. موادی که قدرت پاک کنندگی بالایی دارند. از جمله می توان به مایع های ظرفشویی اشاره کرد که با فرمولاسیون خاص خود، جهت از بین بردن ذرات چربی از روی ظروف بسیار کاربردی عمل می کنند.
البته مایع ظرفشویی با توجه به اینکه برای استفاده دست است یا ماشین، می تواند فرمولاسیون متفاوتی داشته باشد.
جام از جمله برند های قدیمی مایع ظرفشویی است که امروزه به روش های مختلفی خرید و فروش می گردد. خرید و فروش آنلاین امروزه بسیار افزایش یافته و بسیاری سفارش عمده و حتی جزئی این محصول را اینترنتی انجام می دهند. خرید آنلاین مایع ظرفشویی جام را با سایت های معتبر تجربه کنید.

مایع ظرفشویی نیز همانند سایر شوینده ها مورد نیاز هر خانواده ای است و با توجه به استفاده همیشگی آن، باید نهایت دقت را در انتخاب و خرید آن انجام دهیم.

لیست قیمت مایع ظرفشویی یک لیتری جام

قبل از اشاره به قیمت هر مایع ظرفشویی و عوامل موثر در آن، ابتدا به ویژگی های مایع ظرفشویی جام و انواع دیگر خواهیم پرداخت تا در انتخاب یک مایع ظرفشویی اطلاعات درستی داشته باشید.

ویژگی هایی که یک مایع ظرفشویی مناسب باید داشته باشد.

 • مایع ظرفشویی مناسب باید قدرت پاک کنندگی خوبی داشته باشد.
 • کف مایع ظرفشویی به آسانی پاک شود.
 • دارای pH خنثی و عدم آسیب رسانی به پوست دست
 • دارای کف مناسب باشد.
 • دارای غلظت بالا و به صرفه
 • دارای رایحه مناسب
 • و…

مایع ظرفشویی یکی از ضروری ترین محصولات شوینده  است که این مایع با داشتن ویژگی های فوق، بهترین انتخاب برای شستشو ظروف خواهد بود.
با شناخت کافی یک مایع ظرفشویی در نهایت به قیمت آن خواهیم رسید. و با سوالات زیر مواجه خواهیم شد.
آیا مایع های گران قیمت کیفیت بالاتری دارند؟ کدام مایع قیمت و کیفیت مناسب تری دارد؟
قیمت مایع یک لیتری جام که جزو برند های برتر در این حوزه است؛ علاوه بر اینکه قیمت مناسب تری دارد؛ کیفیت خوبی هم ارائه می کند. شما تنها با یک بار مصرف کردن این مایع ظرفشویی طرفدار آن خواهید شد.
لیست قیمت مایع ظرفشویی جام و برند های دیگر که در کشور تولید می گردد؛ اغلب توسط سایت های عمده فروش بصورت روزانه ارائه می گردد.

فروش عمده مایع ظرف شویی جام

فروش عمده مایع ظرف شویی جامعواملی که در کیفیت یک مایع ظرفشویی اثر گذار است؛ شامل موارد زیر می شود:

 • مواد اولیه
 • آب
 • گرما
 • فرمولاسیون یا فرمول تولید
 • نمک
 • آهن
 • دستگاه های تولیدی

شاید با خود بگویید که برخی از گزینه ها چگونه در کیفیت مایع ظرفشویی تاثیر دارند؟
اگر مواد اولیه بی کیفیت در تولید این شوینده ها استفاده شود، بدون شک در مرحله نهایی تولید، یک محصولی بی کیفیت خواهیم داشت که فرمولاسیون نیز تاثیر این چنینی دارد. به طوری که اگر فرمولاسیون کامل و خوب باشد بهترین مایع ظرفشویی تولید خواهد شد.
با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد از یک مایع ظرفشویی را آب تشکیل می دهد، پس می توان گفت بیشترین تاثیر را در کیفیت یک مایع ظرفشویی خواهد داشت.
موارد دیگر نیز تاثیراتی مشابه گزینه های فوق دارند و هر کدام از مراحلی که گفته شد، اگر خوب پیش نرود؛ در پایان مایعی با کیفیت پایین تولید خواهیم کرد.
فروش مایع ظرفشویی جام بصورت عمده و جزئی توسط کارخانه های تولید، نمایندگی های فروش، سایت های عرضه مستقیم و فروشگاه های اینترنتی، در سراسر کشور در حال انجام است.
جهت خرید تضمینی و مطمئن با مشاورین فروش این مرکز در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106183730
آدرس کانال: diarashoyandeh@
پست الکترونیکی: diarashoyandeh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مایع ظرفشویی خاکستر یک لیتری

مایع ظرفشویی با تولید کف فراوان به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید ظرف های خود را شسته و آن ها را از هر گونه اثر لکه و چربی پاک نمایید؛ در طول سال های اخیر در کش

پاسخی بگذارید