پخش مواد شوینده
خانه / مایع ظرف شویی / خرید مایع ظرفشویی ارزان قیمت

خرید مایع ظرفشویی ارزان قیمت

خرید مایع ظرفشویی ارزان قیمت دغدغه تمامی افرادی است که به نوعی در فضای بهداشتی رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ و همچنین دغدغه خانم های خانه داری است که تمیزی ظرف های منزل برایشان مهم است.

خرید مایع ظرفشویی ارزان قیمت

قیمت مایع ظرفشویی در بازار تهران

قیمت مایع ظرفشویی در بازار تهرانمایع ظرفشویی دارای مشخصات و ساختارهای کلوئیدی است که برای شستن ظروف خانگی، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل اصلی استفاده از این مایع برای از بین بردن و تمیز کردن باقیمانده مواد غذایی به خصوص چربی ها است. شستشوی بهتر و سریع تر ظرف ها نشان دهنده قدرت بالای مایع ظرفشویی است.

در تولید مایع ظرفشویی از ماده به نام سورفکتانت استفاده می شود که نقش اصلی را در تمیز کردن ظروف و از بین بردن چربی ها انجام می دهد. استفاده از این ماده اصطحکاک سطحی را در ظروف کاهش می‌دهد و باعث افزایش حلالیت مخلوط چربی ها با آب می‌شود و درنتیجه تمیزی ۱۰۰% ظروف را به همراه دارد.  قیمت مایع ظرفشویی در بازار تهران و دیگر شهرهای ایران به پارامتر ها و فاکتور های متفاوتی وابسته است.

خرید مایع ظرفشویی به صورت عمده

خرید مایع ظرفشویی به صورت عمدهبرند های زیادی در کشور ایران در زمینه تولید انواع مایع ظرفشویی در حال فعالیت هستند که برخی از آنها معروف و شناخته شده و برخی شناخت کمتری در بازار دارند. روزانه حجم بسیار زیادی از مایع های ظرفشویی تولید شده در این تولیدی ها روانه بازارهای داخلی و خارجی می شوند.

صادرات مایع ظرفشویی به دیگر کشورها دارای سودهای کلانی است که بازرگانی های مختلف را به خود مشغول نموده است. دلیل سود کلان در صادرات مایع ظرفشویی این است که تولید این محصول در ایران با توجه به مواد اولیه با کیفیت و ارزان قیمتی که وجود دارد به وفور انجام می‌شود و افزایش تولید باعث می‌شود که قیمت آن نسبت به دیگر بازارهای خارجی کمتر باشد و همین امر باعث صادرات ارزان قیمت این محصول  به دیگر کشورها می‌شود.

فروش مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری صادراتی ارزان

فروش مایع ظرفشویی 20 لیتری صادراتی ارزانفروش مایع ظرفشویی بسته به نیاز مشتری و برای مصارف مختلف در نوع ها و مدل های مختلفی انجام می شود.  در بازار مایع ظرفشویی، این محصول بیشتر در ظروف پلاستیکی و در وزن های پایین بسته بندی می شوند.

در ادامه مطلب برخی از نمونه های بسته بندی شده این محصول را نام آوری می کنیم:

  • مایع ظرفشویی ۵۰۰ گرمی
  • مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرمی
  • مایع ظرفشویی یک لیتری
  • مایع ظرفشویی ۴ لیتری
  • مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری

عرضه مایع ظرفشویی در ظرف های ۲۰ لیتری بیشتر به منظور فروش صادراتی  به بازار ارائه داده می‌شود.

قیمت ارزان این محصول بسیار وسوسه برانگیز است و بیشتر خریداران سعی می‌کنند به صورت عمده  این محصول را خریداری نمایند.

نمایندگی پخش مایع ظرفشویی در گرگان

نمایندگی پخش مایع ظرفشویی در گرگان

نمایندگی پخش انواع مایع ظرفشویی در واقع تمامی بازرگانی های هستند که در شهرهای مختلف ایران اعم از گرگان، تهران، اصفهان و دیگر شهرها در حال فعالیت می باشند. هدف اصلی نمایندگی های پخش این محصول، جلب رضایت مشتریان با ارائه محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

مرکز تولید انواع مایع ظرفشویی ۴ لیتری

مرکز تولید انواع مایع ظرفشویی 4 لیتری

همانطور که در مباحث قبلی اشاره کردیم برند های تولید کننده مایع ظرفشویی در ایران بسیار زیاد هستند و این محصول در بسته بندی های مختلفی به مشتریان ارائه داده می شود.

جالب است بدانید بیشتر مردم در کشور ایران مایع ظرفشویی را به نام ریکا می‌شناسند و هر خریداری که قصد خرید مایع ظرفشویی را داشته باشد و به یک فروشنده در  این زمینه مراجعه کند می گوید ریکا می خواهم. در صورتی که ریکا نام یک برند تولید کننده مایع ظرفشویی است. برند ریکا در واقع تولید شده شرکت داروگر است که اولین مایع ظرفشویی عرضه شده به بازار ایران بوده است و همین موضوع باعث شده است که بیشتر مردم این محصول را با نام ریکا بشناسند.

شرکت دارو به علاوه برند ریکا برندهای دیگری نیز دارد که امروزه در زمینه تولید انواع مایع ظرفشویی و دیگر محصولات بهداشتی در حال فعالیت است و کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات تولید شده با این برند یکی از مهمترین دلایل فروش عمده آن در بازار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106183730
آدرس کانال: diarashoyandeh@
پست الکترونیکی: diarashoyandeh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی یکتا 4 لیتری

قیمت مایع ظرفشویی یکتا ۴ لیتری

مایع ظرفشویی یکتا ۴ لیتری از پر فروش ترین محصولات شرکت تولید کننده است که …

پاسخی بگذارید