پخش مواد شوینده
خانه / مایع دستشویی / آخرین لیست قیمت کارخانه مایع دستشویی آتی

آخرین لیست قیمت کارخانه مایع دستشویی آتی

قیمت مایع دستشویی آتی را می توان یکی از علل، افزایش میزان فروش آن در میان نام های تجاری از میان لیست انواع کارخانه ها در ایران دانست. آخرین نتایج نشان دهنده ی تاثیر بالای نرخ کالاها در جذب مشتری به علت اوضاع اقتصادی مردم دارد.

قیمت مایع دستشویی آتی

عوامل تاثیرگذار در فروش مواد شوینده

معمولا در خرید و فروش یک کالا چندین عامل نقش اصلی را ایفا می کنند و مردم بر اساس این عوامل و با در نظر گرفتن بهترین عامل اقدام به خرید می نمایند.

هر چند میزان تقدم عوامل تاثیرگذار، برای اقشار مختلف جامعه ی مصرف کنندگان کاملا متفاوت است. در اغلب مواقع این تفاوت نظرها ناشی از شرایط زندگی مردم و گاها از سر اجبار می باشد.

اما به طور کلی چندین مورد نقش تعیین کننده ای در میزان فروش مواد شوینده دارد که مهم ترین این موارد در زیر بیان شده اند:

  • قیمت مواد شوینده
  • کیفیت مواد شوینده
  • میزان سازگاری با پوست
  • غلظت مواد شوینده

تاثیر قیمت در میزان فروش مایع دستشویی

شاید در نگاه اول بر این باور باشیم که بیشترین تمرکز مردم برای تهیه ی مواد شوینده روی جنبه ی کیفیت و میزان سلامت پوست آنها باشند اما در واقعیت این مسئله تمام مصرف کنندگان را پوشش نمی دهد.

همه ی ما می دانیم که در جامعه ی امروز مشکلات اقتصادی برای بسیاری از مردم وجود دارد. همین مردم درصد بالایی از مصرف کنندگان و خریداران کالاهای ضروری می باشند. قطعا میزان پرداختی برای یک کالا با میزان درآمد افراد در رابطه ای تنگاتنگ و مستقیم قرار دارد.

هر چه قدر ما درآمدمان افزایش یابد قطعا در کیفیت خرید تاثیرگذارتر خواهد بود. بنابراین اگر محصولی چون مایع دستشویی که جزو مایحتاج زندگی مردم است با قیمت های مناسب و متناسب با وضعیت اقتصادی مردم عرضه گردد، احتمال فروش آن افزایش می یابد.

قیمت مایع دستشویی آتی

نقش کیفیت در انتخاب مایع دستشویی

برخی بر عقیده اند که با خرید یک محصول با کیفیت در قبال پرداخت پول بیشتر درعوض از کیفیت بهتری بهره مند می شوند. این افراد به سلامت پوستشان اهمیت می دهند و همیشه به دنبال خرید بهترین محصولات با نام های برند می باشند.
البته لازم به ذکر است که این دسته از خریداران اغلب از نظر مالی مشکلی برای تامین کالای مورد نظرشان ندارند.

قیمت مایع دستشویی آتی

میزان غلظت مواد شوینده

غلظت مواد شوینده ای مانند مایع ظرفشویی و دستشویی در میزان مصرف آنها تاثیر چشمگیری دارد. در واقع اگر این محصولات از غلظت خوبی برخوردار نباشند باید برای دستیابی به نتیجه ی مورد رضایت از مقدار بیشتری از مایع شوینده استفاده نمود.

گاهی اوقات به دلیل عدم آشنایی با یک محصول و تهیه ی آن پی به رقیق بودن آن می بریم و متوجه می شویم که در زمانی کمتر از حالت معمول مایع دستشویی و یا مایع ظرفشویی ما تمام شده است. از این رو با بررسی بیشتر متوجه می شویم که گاها خرید یک محصول با کیفیت تر در ازای پرداخت پول بیشتر تفاوت بارزی با یک کالای بی کیفیت تر به جای نمی گذارد.

قیمت مایع دستشویی آتی

شرکت مواد شوینده آتی

در ادامه ی مطلب سعی داریم تا به معرفی محصولات شوینده ی شرکت زیباوش بپردازیم. شرکت زیباوش انواع مواد شوینده ی تولید شده در کارخانه ی خود را با نام تجاری آتی به بازار عرضه می نماید.
با نگاهی به سبد محصولات شوینده شاهد تنوع در انواع آنها می باشیم که کیفیت قابل قبولی را در مقابل قیمت گذاری روی مواد شوینده به جای گذاشته است.
بنابراین می تواند جزو انتخاب های مناسب برای اغلب خانوارها در جامعه ی ما باشد.

قیمت مایع دستشویی آتی

پخش سراسری مایع دستشویی آتی

فروشندگان برای افزایش جذب مشتری و جلب رضایت آنها سعی می کنند تا قفسه ها را با انواع و اقسام بندها پر کنند. به علت وجود محصولات با تنوع بالا در سطح فروشگاه ها، بسیاری از نام ها برای مشتریان ناملوس است.

البته پخش سراسری مواد شوینده در این امر به صاحبان مشاغل کمک زیادی کرده تا با فراغ بال سفارشات را ثبت نموده و در کمترین زمان ممکن آنها را دریافت نمایند.
از این جهت در تمامی شهر امکان دریافت مواد شوینده برای خریداران عمده وجود دارد. این افراد می توانند از کلیه ی شوینده های آتی با ثبت درخواستشان بهره مند شوند.

قیمت مایع دستشویی آتی

آخرین قیمت کارخانه مایع دستشویی آتی

خرید مواد شوینده به قیمت کارخانه می تواند امتیاز خوبی برای خریداران در سراسر ایران باشد. همواره در طول سال زمان هایی وجود دارد که فروشندگان شرایط ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرند تا از تخفیفات استفاده نمایند.
اما اگر امکانی برای خرید با قیمت های پایه ی کارخانه در تمام روزها به وجود آید قطعا فرصتی منحصر به فرد برای خریدار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106183730
آدرس کانال: diarashoyandeh@
پست الکترونیکی: diarashoyandeh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین مایع دستشویی ۲۰ لیتری

کدام یک از فروشندگان برای خرید مایع دستشویی 20 لیتری در بازار قیمت های ارزان تر و مناسب تری را به مشتریان پیشنهاد می‌دهند؟ یکی از مسائلی که در خرید مایع دستشویی